RezerwacjaCalendar

Calendar
Dorośli
18+
Dzieci
12-18
Dzieci
2-12
Dzieci
0-2

Prognoza pogody

18ºVodice  

Humidity75%

WindSSE, 4.38 km/h

 
1.3 V: 13 N: 13
2.3 V: 14 N: 14
3.3 V: 14 N: 14
4.3 V: 12 N: 12

Poll

Czy podoba Ci się nowa strona?

Newsletter

Zapisz się do listy mailingowej e-mail, otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach i działania naszej oferty.

Lokalizacja

Villa Estella location
  • Vodice
  • Croatia

Dalmacja Środkowa - Vodice

Dalmacja Środkowa - Vodice

Vodice, znanej miejscowości turystycznej, jest bogata w atrakcje turystyczne i przyjaznych mieszkańców. Miasto Vodice, położony jest na wybrzeżu, w szerokiej zatoce, 11 km na północny zachód od Sibenika, miasta Sibenik-Knin.

Vodice ma około 10.000 mieszkańców i jest idealnym miejscem na wakacje, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Niedaleko od miasta Sibenik, położony w malowniczej zatoce w otoczeniu licznych wysp i wysepek znajduje się w Vodice, jednego z najlepszych miasta rozmieszczone na Chorwackim wybrzeżu. Sąsiedztwie Kornati Archipelag i kanionem Krka z pięknymi wodospadami i wspaniałe warunki na miasto, plaże i parki sprawia Vodice pożądane i atrakcyjne turystycznie miejsce.

W małej miejscowości, która żyje w dzień iw nocy i zawsze oferuje coś nowego i niezwykłego. Szeroko znane prowadzenia tradycyjnych festynów ludowych, Wielkanoc i tradycje świąteczne, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, festiwale, wieczory z Dalmacji harmonii śpiew, zawody sportowe: wyścigi, gry dużych połowów, jazda na rowerze ...

Bogate życie nocne i rozrywki sprawia, że ​​Vodice jednym z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na Adriatyku. Kto raz odwiedził Vodice, oni zawsze wracają!

Jeśli zdecydujesz się spędzić dobrze zasłużone wakacje w Vodice, to pogriješiti.Smještene romantyczne wyspa na piersi, delikatny pola i dwa parki narodowe, świeży i przyjemny klimat, zamieszkałe przez przyjaznych ludzi Vodice jest idealnym miejscem na wakacje.

Tutaj czeka na Ciebie przyjemny pobyt, zrelaksowany i bezbrižam domu, w którym gospodarz dba o swoich gości, i nie ma wyboru, ale aby zobaczyć, smak, chcesz, spróbuj, badać i wrócić ...