RezervasyonCalendar

Calendar
Yetişkinler
18+
Çocuklar
12-18
Çocuklar
2-12
Çocuklar
0-2

Hava tahmini

Vodice  

Humidity56%

WindNNE, 7.11 km/h

 
29.1 V: 7 N: 7
30.1 V: 8 N: 8
31.1 V: 8 N: 8
1.2 V: 9 N: 9

Anket

Eğer yeni bir web sitesi ister misiniz?

Bülten

güncellemeler ve teklif eylemleri bildirimlerini almak, e-posta ile e-posta listesi için Facebook`a kaydol.

Konumu

Villa Estella location
  • Vodice
  • Croatia

Merkezi Dalmaçya - Vodice

Merkezi Dalmaçya - Vodice

Vodice, tanınmış bir turizm, turistik ve samimi halk açısından da zengindir. Şehir Vodice, Sibenik 11 km kuzeybatısında, Sibenik-Knin County kasabasında, geniş bir koyda, kıyısında yer almaktadır.

Vodice yaklaşık 10.000 nüfusu vardır ve herkes kendi için bir şeyler bulacaksınız tatil için ideal bir yerdir.

Uzak olmayan Sibenik ile Vodice, iyi düzenlenmiş Hırvatistan sahil kasabası birinde yer alan çok sayıda ada ve adacıklar çevrili güzel bir koyda, bulunmaktadır. Güzel şelaleler ve şehrin büyük koşullarına Kornati Archipelago ve Krka kanyonun Çevresi, plajlar ve parklar bir arzu ve çekici bir turizm Vodice yapar.

Her zaman gece gündüz yaşayan ve küçük bir kasaba yeni ve alışılmadık bir şey sunuyor. Yaygın geleneksel halk şenlikleri, Paskalya ve Noel gelenekleri, kültürel ve eğlence etkinlikleri, festivaller, Dalmaçya uyum-şan, spor yarışmaları akşam rehberlik bilinir: yarış, büyük oyun balıkçılık, bisiklet ...

Zengin bir gece hayatı ve eğlence Adriyatik en çekici şehirlerinden biri Vodice yapar. Bir kez Vodice ziyaret kim, her zaman geri gel!

Eğer Vodice da haklı tatil geçirmek isterseniz, size tatil için doğru yer, koynunda Vodice samimi insanların yaşadığı nazik alan ve iki ulusal parklar, taze ve güzel iklim, romantik ada pogriješiti.Smještene.

Burada güzel bir konaklama, ev sahibi onun konuk ilgilenir neşeli ve bezbrižam ev bekliyor ve başka bir seçenek ancak, tat görmek isterdim, denemek, keşfetmek ve geri gelmek ...